napis zlobek

napis rodzice

napis rekrutacja

zmień rozmiar

Atrakcje dla dzieci przewidziane w ciągu roku:

W codziennym funkcjonowaniu naszego Żłobka staramy się, aby nasze maluszki uczyły się od samego począktu, że w ciągu trwania każdego roku są dni szczególnie ważne dla ich osób najbliższych i takie, które są bardziej świąteczne niż zwykle. Zapraszamy wtedy Rodziców, Babcie i Dziadków, uczymy się wierszyków, śpiewamy i wspólnie bawimy się w gry i zabawy. Dni ze specjalnymi atrakcjami w roku jest kilka:

MIKOŁAJKI

Co roku pod koniec grudnia nasz Żłobek odwiedza Mikołaj. Jak dla wszystkich dzieci tak i dla tych w naszym Żłobku ma prezenty; wręczamy je dzieciakom i każde z nich może zrobić sobie z Mikołajem pamiątkowe zdjęcie

ZABAWA NOWOROCZNO-KARNAWAŁOWA

Tańce i zabawa :) Najczęściej jest to bal kostiumowy. Dzieci są w tym dniu kimkolwiek chcą; czarodziejami i wróżkami, królami i księżniczkami... Co roku wszyscy doskonale się bawią do ... może nie białego rana, ale na tyle długo aby ten wspaniały dzień pamiętać przez cały następny rok... :)

DZIEŃ BABCI I DZIADKA

Na dzień babci i dziadka dzieci uczą się wierszyków i piosenek, które następnie śpiewają i deklamują, wręczając swoim babciom i dziadkom własnoręcznie wykonane laurki.

ZAJĄCZKI WIELKANOCNE

Na Wielkanoc dzieci w naszym Żłobku samodzielnie przygotowują z wydmuszek świąteczne pisanki. Potem dołączają do nich kurczaczki, zajączki, trochę świątecznej "palmy" i stroiki Wielkanocne gotowe.

DZIEŃ MATKI

Na dzień Mamy dzieci znów uczą się piosenek i wierszyków, tyle, że tym razem dla Mam :). Do pięknych życzeń i uścisków dzieci znów dołączają wykonane przez siebie laurki.

statystyki

Odsłon artykułów:
449222

kwiatki