napis zlobek

napis rodzice

napis rekrutacja

aktualności

zmień rozmiar

SZANOWNI RODZICE

Uprzejmie informujemy, że w dniach od 25.04.2022r. od godziny 09:00

zostanie uruchomiony dostęp do systemu elektronicznego naboru, pod adresem

zlobki.vulcan.net.pl/dabrowagornicza

Platforma elektroniczna wspomagająca procedurę zapisu dziecka do Żłobka Miejskiego w Dąbrowie Górniczej, umożliwia składanie wniosków w trybie całorocznym. Dziecko można zapisać po urodzeniu, gdy posiada już numer PESEL. Wnioski o przyjęcie można składać przez cały rok. Również przez cały rok przydzielane są dzieciom miejsca.

Wyjątkiem jest okres wiosenno-letni, podczas którego jednocześnie przydzielana jest duża liczba miejsc wolnych od września, uwalnianych przede wszystkim przez dzieci idące do przedszkoli i zmieniające grupy w żłobkach. Aby przeprowadzić ten nabór system rekrutacyjny musi zostać zaktualizowany o informacje o wolnych od września miejscach.

Harmonogram naboru wiosenno-letniego przewiduje następujące etapy:

1. Od 13 maja do 31 maja z powodu aktualizacji danych, wstrzymana zostanie czasowo możliwość składania nowych wniosków.

W tym czasie wszystkie zarejestrowane wnioski będą uczestniczyły w kwalifikacji na miejsca dostępne od 1 września w związku z czym możliwe jest przesunięcie się na liście w górę lub w dół (w oparciu o punkty posiadane na dzień 13 maja).

2. 1 czerwca ogłoszone zostaną wstępne wyniki rekrutacji na miejsca wolne od 1 września (informacje będą dostępne w systemie). Rodzice, których dzieci zakwalifikują się do żłobka, będą mieli czas na złożenie dokumentów potwierdzających spełnianie kryteriów oraz podpisanie umowy od 1 do 15 czerwca.

3. Od 1 czerwca rodzice ponownie będą mogli składać wnioski o przyjęcie, a także modyfikować swoje wcześniejsze wybory w oparciu o nowe dane. Informacje o zaktualizowanej ofercie będą dostępne w systemie rekrutacyjnym.

Przypominamy

Rodzice mogą już składać wnioski o dofinansowanie do opieki w żłobku oraz Rodzinny Kapitał Opiekuńczy

Od 1 stycznia 2022 r. można składać elektronicznie wniosek o Rodzinny Kapitał Opiekuńczy, czyli świadczenie dla rodziców dzieci w wieku od ukończenia 12. do 35. miesiąca życia – na drugie i każde kolejne dziecko.

Od 1 kwietnia 2022 r. można składać elektronicznie wniosek o dofinansowanie obniżenia opłaty za pobyt dziecka w żłobku, klubie dziecięcym lub u dziennego opiekuna na dziecko, które nie jest objęte Rodzinnym Kapitałem Opiekuńczym.

UWAGA: Wniosek o powyższe świadczenia można złożyć wyłącznie w formie elektronicznej za pomocą: PUE ZUS, Portal Emp@tia Ministerstwa Rodziny i Polityki Społecznej lub poprzez Bankowość elektroniczną.

 

 

Szczegółowe warunki przyjmowania dzieci do Żłobka Miejskiego w Dąbrowie Górniczej.


 

 

Wzory oświadczeń, o których mowa powyżej dostępne są w siedzibie Żłobka i do pobrania na stronie internetowej: www.zmdg.pl

 


Polityka Bezpieczeństwa Informacji - Załącznik nr 8B (plik.pdf)

 

 

 


statystyki

Odsłon artykułów:
482150

kwiatki